خرید قلم نی بامبو | سفارش عمده لوازم خوشنویسی

خرید قلم نی چوب بامبو خشک عمدتا توسط خطاطان ، فروشندگان لوازم التحریر ، فروشگاه های هنری و شعب انجمن خوشنویسان صورت می گیرد. این افراد برای تامین کالای مورد نظر خود موارد بسیاری را مد نظر قرار می دهند که ازجمله این موارد می توان به ضخامت،کیفیت و میزان بلندی یا کوتاهی قلم مورد نظر اشاره نمود. قلم نی های اعلا، دارای جنس بسیار محکمی بوده و به راحتی از هم گسسته نمی شوند.خرید قلم نی بامبو | سفارش عمده لوازم خوشنویسی

فروش قلم بامبو با کیفیت خوب و محکم

فروش قلم بامبو با کیفیت خوب و محکمفروش انواع قلم نی خوشنویسی با کیفیت زمانی اتفاق می افتد که رنگ آن قرمز یا قهوه ای سوخته باشد. این  قلم ها در دسته ی اعلاء ترین نوع موجود در بازار قرار می گیرند. علاوه بر این قلم باید:

 • صاف باشد.
 • پیچیدگی نداشته باشد.
 • خشک باشد و نسبت به حجم خود سنگین باشد.
 • مغزی سفید و سوراخی باریک داشته باشد.
 • دارای بافت های محکم و پیوسته باشد و ناخن نتواند به راحتی داخل آن فرو برود.
 • پختگی مناسبی داشته باشد، سوخته یا خام نباشد.

سفارش عمده انواع قلم نی و لوازم خوشنویسی

سفارش عمده انواع قلم نی و لوازم خوشنویسیسفارش عمده  انواع قلم نی و لوازم خوشنویسی با قیمت های مناسب و ارزان از طریق سایت های فروش لوازم خوشنویسی انجام می شود. تهیه انواع قلم نی مانند: قلم نی دزفولی، قلم نی دزفولی استادی ،قلم نی ممتاز و تمامی جنس ها و رنگ ها با مراجعه به این سایت ها امکان پذیر است. هنگام انجام سفارش باید خریداران محصول به این نکته توجه داشته باشند تا از مرغوبیت کالا اطمینان حاصل کنند و اجناس معیوب خریداری نکنند. البته با انجام سفارش از سایت های معتبر خرید قلم خوشنویسی می توانند از سالم بودن محصول انتخابی مطمئن شوند و این امکان را داشته باشند تا در صورت خرابی محصول آن را تعویض نمایند.

راهنمای خرید دفتر 100 برگ رحلی راه‌کاری برای کاستن وزن دفتر مشق پیشنهاد می‌دهد. این راه‌کار، انتخاب دفتر دارای کاغذهای سبک‌تر است. برای دفتر مشق، کاغذهای ۶۰ گرمی مناسب هستند.

تولیدی انواع قلم خوشنویسی مرغوب

تولیدی انواع قلم خوشنویسی مرغوبقلم نی های مرغوب و با کیفیت در بازار، اغلب با نام قلم نی های خوشنویسی دزفول شناخته شده اند. از دلایل اصلی این شهرت می توان موارد ذیل را ذکر نمود:

 • استفاده از بهترین نی های موجود در نیستان های دزفول
 • برش تک به تک نی ها با طول و بلندی مناسب
 • پر گوشت بودن و ضخامت بسیار بالای قلم نی ها
 • دارای رنگ دانه می باشد
 • با جذب رنگ استحکامش را از دست نمی دهد.
 • از الیاف طبیعی نخ مانند و فشرده ساخته شده است.

از این رو می توان علت فروش بالای این محصولات را، کیفیت،قیمت مناسب و طول عمر زیاد این نوع قلم خوشنویسی دانست.

قلم نی دزفول بیش از صد سال قدمت کاشت و داشت و تربیت دارد. از زمان کاشت نی تا برداشت آن دو سال طول می کشد و مرغوبیت قلم نی دزفول به همین دوسال انتظار و آب خوری است که موجب استحکام و زیبایی قلم می شود. فرایند کشت تا برداشت قلم نی دزفول تنها  در اختیار تعداد انگشت شماری از خانواده های دزفولی است.
قلم نی دزفولی که تفاوت بسیاری با سایر قلم نی های موجود در بازار دارد با وجود اینکه در کمتر از چهار هکتار از مزارع دزفول کشت می شود بخش عمده ای از بازار قلم نی کشور، جهان اسلام و حتی اروپا را به خود اختصاص داده است.

وزن دفتر از یک سو با تعداد برگه‌ها و از سوی دیگر با جنس و ضخامت آن‌ها ارتباط دارد. این‌که دفتر تعاونی 40 برگ بچه‌ها چندبرگ باشد، معمولا در اختیار والدین نیست زیرا آموزگاران هستند که آن را بر اساس حجم احتمالی تکالیف تشخیص و اعلام می‌کنند.

عرضه بهترین قلم نی برای خوشنویسی

عرضه بهترین قلم نی برای خوشنویسیقلم نی دزفول از نظر بسیاری از استادان هنر و خطاطی، بهترین نوع قلم برای خوشنویسی به شمار می رود و دلایل زیادی نیز برای محبوبیت و برتری این نوع قلم وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به صیقلی بودن بدنه، استحکام بالا و قدرت زیاد  در جذب و پخش رنگ بر روی کاغذ را نام برد. قلم نی دزفولی به دلیل کیفیت بالا به هندوستان نیز صادر میشود و بازار عرضه در ایران را به خود اختصاص داده است.
قلم نی دزفولی یکی از بهترین و قدیمی ترین قلم های خوشنویسی برای نوشتن متن های ریز است. قلم خوشنویسی دزفولی بدلیل قطر کم و باریک بودن آن برای دانش آموزان هم بسیار مناسب و در قیمت های پایین هم در دسترس می باشد. هنر جویان تخصصی خوشنویسی نیز می توانند از این نوع قلم برای تمرین قلمتراشی استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.